Вже майже три десятиліття Фонд допомоги Чорнобилю у Великобританії (CRF), благодійна організація, зареєстрована в Англії та Уельсі (благодійний номер 1044411), підвищує обізнаність про Чорнобиль, спонсоруючи медичні проекти для дітей в Україні, які все ще страждають та переживають наслідки Чорнобиля. CRF ініціювала низку міжкультурних проєктів, спрямованих на заохочення та виховання доброчинних молодих активістів. Цього року CRF об’єднується з Навчально-естетичним комплексом «Художня школа», м. Херсон, Україна та запрошує школи, молодіжні групи та талановитих молодих людей взяти участь у міжнародному конкурсі плакатів «Уявіть свою майбутню планету», який розпочнеться 1 береня. 

Цей конкурс відзначає 35-ту річницю Чорнобиля, найстрашнішої у світі ядерної катастрофи, яка сталася 26 квітня 1986 року в Україні. Завдяки мистецтву та творчості конкурс дає молодим шанс підвищити обізнаність про катастрофічні наслідки техногенних катастроф та поділитися своїм баченням.

Правила конкурсу

  • Конкурс розпочинається 1 березня 2021 року
  • Конкурс буде завершено 31 березня 2021 року

Тема конкурсу - «Уявіть свою майбутню планету»

Учасники можуть вільно інтерпретувати тему за власним бажанням, але подані матеріали повинні відображати бачення безпечного майбутнього нашої планети.

  • У конкурсі можуть брати участь студенти, яким 31 березня 2021 року буде 10-16 років.
  • Художні роботи оцінюватимуться у двох вікових категоріях: 10-12 та 13-16 років.
  • Одна людина може подати тільки один плакат, автором конкурсної роботи може бути лише одна людина.

Критерії оцінки: творча інтерпретація теми, оригінальність, художня майстерність та техніка.

Художні твори мають бути оригінальними, дублювання не приймаються. Не можна використовувати шаблони.
Ілюстрація повинна бути вертикальної (портретної) орієнтації будь-якого розміру.

Матеріали, які можна використовувати: олійні фарби, акварель, пастель, крейда, ручка та олівець, вугілля для малювання, акрил. Також плакат може бути виконаний за допомогою комп’ютерної графіки.

Учасникам потрібно буде сфотографувати або відсканувати свою роботу та завантажити її на веб-сайт змагань. Фотографуючи свої твори мистецтва, щоб надіслати їх на конкурс, переконайтесь, що ви використовуєте природне освітлення. Темне або неприродне світло може призвести до спотворення зображення або кольору.

Записи у форматі 3D не приймаються.

Роботи, що не відповідають переліченим вище правилам та умовам, будуть дискваліфіковані.

Перейти на сайт конкурсу “Imagine Your Future Planet – Міжнародний конкурс плакатів 2021”