Лисенко Наталія Сергіївна – старший викладач відділу струнно-смичкових інструментів КЗСМО «Музична школа №3» ХМР.

         Наталія Сергіївна має дуже високий рівень знань змісту навчання гри на скрипці, високо професійно володіє сучасними формами та методами організації та здійснення навчально-виховного процесу, завдяки чому учні її класу завжди показували та продовжують показувати високу професійну підготовку. Вони активні учасники святкових та звітних концертів, беруть участь у філармонічних заходах, де грають з камерним оркестром обласної філармонії «Гілея», стають переможцями міських, обласних творчих конкурсів. Лисенко Н.С. підготувала до вступу у вищі навчальні заклади культури понад 30 випускників, більшість з яких достойно працюють як в Україні, так і за її межами.

         Серед яскравих випускників слід відмітити Грицаєнко Олександра. З 2000 року він навчався в Академії вищої виконавської майстерності ( м. Сіон, Швейцарія), в теперішній час працює концертмейстером та солістом камерного оркестру у м. Лозанна (Швейцарія).

         Смирнов Антон - ще один яскравий випускник Наталії Сергіївни. Навчався та працює у відомих симфонічних оркестрах Сполучених Штатів Америки: Washington Symphony, Baton Rouge та інші.

         Досвідом своєї роботи Наталія Сергіївна щиро ділиться з колегами міських та обласних ШЕВ. Багаторазово проводить майстер-класи, семінарські заняття. Активна учасниця концертного життя школи та міста. Грала з камерним оркестром «Гілея» в урочистих заходах.