20 серпня 2021 року до найголовнішого свята України – Дня Незалежності у херсонській міській галереї дитячого та юнацької творчості «Синій кіт» відкрилася виставка «Дивосвіт».
 
Дитячими очима можуть подивитися на унікальний світ України відвідувачі виставки, яку учні навчально-естетичного комплексу «Художня школа» дарують мешканцям та гостям нашого міста до 30-річчя з дня проголошення Незалежності України. Експозиція містить більше 200 творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва, яке представлено різноманітними техніками – петриківський та косівський розпис, витинанка, текстильні композиції, батик, лялька-мотанка, кераміка, вітраж тощо. В своїх роботах діти відобразили історію, традиції українського образотворчого та декоративного мистецтва, а також його сучасне бачення.
 
Зануритися у світ українського дитячого мистецтва на відкритті допоміг музичний супровід викладачів Школи мистецтв №1 Херсонської міської ради. У виконанні гітаристів Марії Морозової та Аркадія Пейгана прозвучали українські інструментальні композиції.