(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

Сьогодні у Херсоні представили результати діяльності Місцевого партнерства зайнятості. Захід відбувся за участі секретаря міської ради Галини Лугової та представників організацій, що увійшли до складу партнерства).

Під час заходу відбулася презентація роботи МПЗ упродовж кількох років діяльності.

Першим викликом стала підтримка ринку праці у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Було вибрано, напрямок покращення підготовки кухарів. Для цього створено гастрономічні лабораторії на базі навчальних закладів, відбулися навчання майстрів навчальних закладів професійно-технічної освіти, розроблено професійний стандарт «Кухар» (до реалізації якого було залучено експертів з Південної асоціації шеф-кухарів України, відомих шеф-кухарів та освітян). Також – оновлення навчальних програм, факультативні курси на базі лабораторії Херсонського вищого професійного комерційного училища. Зокрема, для студентів училища було проведено низку факультативних занять у форматі майстер-класів від відомих шеф-кухарів міста Херсон та навіть з інших міст України.

А також 10 студентів училища пройшли виробничу практику на професійних кухнях 4 ресторанних закладів Херсона (ресторан Мускат, ресторан Nostalgie, кафе Амічі, Мангал-бар Chili).

Завдяки переліченим заходам підхід до підготовки спеціалістів у галузі кулінарії якісно змінився.

Другою ціллю, яку перед собою ставили учасники МПЗ, стала підтримка самозайнятості та підприємництва. Це стало можливим завдяки програмі сприяння «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». У рамках цього проєкту було визначено 18 бізнес-планів у сфері туризму, автори та авторки яких отримали технічну підтримку на реалізацію власної справи від Міжнародної організації праці у сумі 3000 $ (у гривневому еквіваленті).

Відбулася підтримка наступних бізнес-ідей: виробництво джемів, хліба, створення кав’ярень, різноманітні атракції на воді, створення креативного простору, виробництво настільних ігор, пошиття одягу тощо.

Також було упроваджено менторський супровід бізнесів, групові консультації та інші навчання.

Третім напрямком роботи МПЗ стала «Підтримка довготривалих безробітних та неактивного населення». Для цього була розроблена та впроваджена методологія визначення причин довготривалого безробіття та неактивного населення та навчання для безробітних.

«Ваша робота дуже важлива, адже, як відомо, катастрофічно не вистачає кваліфікованих кадрів, тому потрібно підвищувати професійний рівень здобувачів освіти відповідно до потреб сьогодення, а нові бізнес-ідеї та молоді підприємці потребують підтримки та порад» – зауважила Галина Лугова під час презентації.

Також вона зазначила, що дуже приємно усвідомлювати, що у Херсоні зараз різні установи та організації об’єднуються та взаємодіють для подолання викликів, які стоять перед громадою міста – це дуже цінно і сприятиме розвитку Херсона.

Довідка. До складу МПЗ увійшли 14 організацій та установ:

Херсонська міська рада, Херсонський обласний центр зайнятості, Херсонський міський центр зайнятості, Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», Громадська організація «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор розвитку», Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок, ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище», ФОП Макієвська Олена, ФОП Колесніченко Юлія, ГО «Ліга соціально відповідальних жінок», ГО Херсонський обласний центр «Успішна жінка», Херсонське регіональне відділення Українського союзу підприємців та промисловців, ГО «Громадський центр «Нова Генерація», ГО “Південна Асоціація шеф-кухарів України”, Бізнес-асоціація «Ми-Херсонці».

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18