(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

Цей тиждень в Херсоні насичений на події! Протягом 13-18 травня відбудеться низка розважальних та творчих заходів як для молоді, так і для всієї родини. Нижче публікуємо анонс заходів.  

13/14 травня з 21:00 до 01:30 – показ сучасних ізраїльських художніх фільмів у парку Слави, на площі поруч із пам'ятником визволителям міста. Захід з нагоди 73-ї річниці Незалежності Держави Ізраїль та 30-ї річниці дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною.

14-16 травня в Херсоні відбудеться фестиваль сучасного мистецтва «Міцелій». Локації фестивалю: кафе-кінотеатр «Ампір» (вул.Театральна, 17, колишній кінотеатр ім. Комінтерну),арт-простір «FREEDOM», вулиця Суворова). Фестиваль має на меті підтримку творчої молоді, сприяння творчій реалізації молодих талановитих митців у сферах сучасного мистецтва, збереження та примноження інтелектуального потенціалу міста, популяризація сучасного мистецтва серед широких верств населення. В рамках фестивалю відбудуться презентація проєктів, майстер-класи, лекторій, музика. Детальну програму фестивалю буде повідомлено пізніше.

14 травня  о 16.00 в галереї «Синій кіт»  відбудеться відкриття виставки художньої фотографії учнів Дизайн-ліцею Херсонської міської ради «Фокус творчості» в рамках Днів Європи в Україні. На виставці представлені навчальні та творчі фотороботи ліцеїстів 14-16 років. Під час відкриття будуть нагороджені переможці всеукраїнського фотоконкурсу «Моя Україна», а також переможці міжнародних конкурсів «Уявіть свою майбутню планету» (Великобританія) та «Зелений квадрат» (Росія).

15 травня о 10.00 на площі біля Палацу молоді (ДКТ) відбудеться V Відкритий міський музичний фестиваль сімейних ансамблів «Музична родина 2021». Організатори – управління культури, Дитяча музична школа № 4 та ГО «Громада UA». Запрошуються всі бажаючі.

15 травня з 20.30 до 21.30 на площі Свободи відбудеться вечір-реквієм, присвячений вшануванню пам'яті трагічних подій, що сталися з кримськотатарським народом 18 травня 1944 року. Подія відбудеться за участі етно-гурту ДахаБраха та співачки Джамали, а також із залученням кримськотатарських хореографічних колективів.

 15 травня вперше в Херсоні відбудеться благодійний пробіг «Сильні духом». До благодійного пробігу «Сильні духом» залучатимуться діти та молодь з інвалідністю Херсонської громади та їхні батьки. Але деякі через свої проблеми зі здоров’ям не мають змоги пробігти відповідну дистанцію марафону, тому організатори закликають херсонців допомогти цим дітям здійснити мрію – пробігти дистанцію замість них та підтримати їх у своєму прагненні. Початок пробігу об 11.30 на площі Свободи, реєстрація з 9.00 до 11.00.

15 травня в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Куліша відбудеться святкова програма з нагоди 20-річного ювілею народного художнього колективу «Ансамбль народного танцю «Радість» ХЦДЮТ (керівник Н.Луньова). Початок о 12.00.

15 травня на вулиці Суворова о 17.00 біля будівлі з атлантами відбудеться відкриття пам’ятника сліпому музиканту.

15 травня 2021 року о 17.00 у приміщенні Херсонської міської бібліотеки імені Лесі Українки відбудеться зустріч із відомим письменником, журналістом, істориком Вахтангом Кіпіані. Письменник презентує свою відому книгу «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР».

 

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18