(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація
З 23 березня по 2 квітня проходить Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Приєдналися до нього і херсонські бібліотеки. Девіз цього року - "Книжки читай - успіху досягай". Працівники книгозбірень міста вже провели 73 заходи (онлайн та офлайн) для юних відвідувачів, серед яких не тільки читання, а й книжкові виставки, майстер-класи, квести та інші розважально-пізнавальні заходи.
 
Основні тренди програми цьогорічного Тижня – популяризація всеукраїнської акції «Читай__досягай», бібліотека у віртуальному просторі, сучасна українська книга – дітям, родинне читання тощо.
 
29 03 Tijden dit chitannia 2
 
Відкриття Тижня відбулось в прямому ефірі на базі Центральної бібліотеки для дітей, до якої приєдналися онлайн і читачі філій 1, 3, 5, 17, 22 та 21. Напутнє слово юні читачі міста почули від відомого херсонського письменника Анатолія Марущака.
 
Протягом днів, що вже відбулись, дітей міста знайомили із новими надходженнями сучасної літератури, зокрема української, організовувались зустрічі з херсонськими письменниками та презентувались інтерактивні книжкові виставки. Цікавими для відвідувачів були й нові формати книг: книги - вільмебухи, комікси, книги – іграшки, книги з віртуальним додатком тощо.
 
29 03 Tijden dit chitannia
 
Приємною несподіванкою став День читача, коли до бібліотек було запрошено переможців літературних бібліотечних конкурсів, Лідерів читання, волонтерів та членів бібліотечних клубів, які спілкувались з відвідувачами книгозбірень, розповідаючи на своєму прикладі про цікаве бібліотечне дозвілля.
 
День родинного читання, зібрав активні читацькі родини, а під час Дня творчої книги, читачі обговорювали екранізації кращих дитячих книг та мультфільмів.29 03 Tijden dit chitannia bib 5
 
Всього за 6 днів Тижня було проведено 73 заходи, з яких 12 онлайн.
 
Наразі Тиждень продовжується і юних мешканців міста очікує День Лесі Українки, з інтерактивним кроссенсом в Инстаґрам, День екологічної книги та дитячий нон - фікшн.
 
Закриття Тижня відбудеться 2 квітня, під час святкування Міжнародного дня дитячої книги.
 
Детальнішу інформацію про перебіг проведення Тижня та сумісні заходи дитячих бібліотек ЦБС можна отримати зі сторінки у Фейсбук "Дитячі бібліотеки Херсонської ЦБС"

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18