(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

3 березня в галереї "Синій кіт" (вул. Потьомкінська), 18, відкриється виставка робіт учнів навчально-естетичного комплексу "Художня школа", присвячена видатним українським письменникам Лесі Українки та Тарасу Шевченку.

Останнім часом наша країна впевненими кроками прямує в Європу. Але європейський курс України не є новим. Багато діячів культури і мистецтв ще багато років назад наголошували на європейському майбутньому України. Серед них величиною номер один є видатна українська письменниця Леся Українка, яка, за словами Оксани Забужко, «видала українцям паспорт, що ми – культурна нація», гідний представник  європейської культури.

Але європейський вектор розвитку зовсім не означає, що європейська культура повинна бути уніфікованою для усіх країн, що вона нівелює національні особливості кожної нації. Про це також писав іще один видатний українець, день народження якого днями будуть відзначати в Україні – Тарас Шевченко: «…І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!». Він наголошував на національній самоідентичності та самосвідомості українців.

Саме інтеграцію українських національних традицій та європейської сучасності демонструє виставка учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа», назву якої – «З українською душею», підказала нам одна з поезій Лесі Українки. На виставці представлено більше 200 творів декоративно-прикладного мистецтва, живопису, графіки, в яких діти відобразили традиційні особливості українського образотворчого та декоративного мистецтва, а також його сучасне бачення. Окремою частиною виставки є презентація творчих робіт учнів комплексу та учнів мистецьких шкіл області, які були учасниками і переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Т. Шевченка «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Також свої нагороди в цей день отримають учні Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею, які стали переможцями міжнародного та всеукраїнських конкурсів.

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18