Нарешті ми дочекалися новорічних та різдвяних свят, домівки наповнилися пахощами ялинки та світлом мерехтливих вогників, а також очікуванням справжнього дива. Здається, немає світлішого свята ніж Різдво, подорож до якого почалася від Дня Св.Миколая. Цього дня Дитяча музична школа № 1 м. Херсона запросила в гості учасників творчого колективу «Янголи добра» НВК № 48, на театралізовану музичну виставу "Ніч перед Різдвом".

Виставу підготували учасники Зразкового музично-драматичного театру "Гармонія" вечірнього відділення школи (кер.Олена Младзієвська").

Святковий захід проводився в рамках благодійної акції "Світло в тобі", організованої управлінням культури міської ради за сприяння ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «ВЕЛІД». 

Мистецтво надихає, допомагає рости і розвиватися дітям, дарує дорослим наснагу на добрі справи!

Дякуємо адміністрації ДМШ № 1 та керівнику Зразкового музично-драматичного театру "Гармонія" Олені Младзієвській за допомогу в організації свята, а також всім керівникам закладів культури - за сприяння у проведенні благодійної акції "СВІТЛО В ТОБІ!" на підтримку творчо обдарованих дітей з інвалідністю.