(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

У ніч з 13 на 14 травня в Херсоні відбувся кінопоказ сучасних ізраїльських художніх фільмів. У парку зібралося близько 50 херсонців та близько 20 машин.

Ніч кіно Ізраїлю – ініційована Посольством держави Ізраїль в Україні до 73 річниці незалежності Ізраїлю та 30 річниці дипломатичних відносин...

З 20 квітня до 9 травня у Фейсбуці за ініціативи управління культури проходила патріотична естафета  «ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО», присвячена 76-тій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Суть естафети полягала, в тому, щоби...

Цей тиждень в Херсоні насичений на події! Протягом 13-18 травня відбудеться низка розважальних та творчих заходів як для молоді, так і для всієї родини. Нижче публікуємо анонс заходів.  

13/14 травня з 21:00 до 01:30 – показ сучасних...

Уперше в Херсоні День пам’яті геноциду кримських татар пройде у нестандартній художній формі. Подія відбудеться за участі етно-гурту ДахаБраха та співачки Джамали, а також із залученням кримськотатарських хореографічних колективів.

15 травня у Херсоні...

8 та 9 квітня в Херсоні відбулася низка заходів по відзначенню Дня пам’яті, 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня Матері. Напередодні пам’ятних дат у парку Слави було проведено велику організаційну роботу по забезпеченню благоустрою та санітарного стану території...

З нагоди 73-ї річниці Незалежності Держави Ізраїль та 30-ї річниці дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною Херсонцям покажуть три сучасні ізраїльських художніх фільмів.

Захід відбудеться за ініціативи Посольства Держави Ізраїль в Україні та за...

6 травня в великій залі Херсонської міської ради відбулися громадські слухання громадські слухання (обговорення) проєкту регуляторного акта – рішення Херсонської міської ради «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади».

...

Протягом 7-9 травня в Херсоні відбудеться низка заходів з відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні пам’ятних дат, 7 травня, в мистецьких закладах міста Херсона відбудуться концертні програми, виставки, інсталяції, присвячені дню Перемоги.

...

Команда інституту національної пам’яті спільно з Українським радіо виготовила аудіоролик, який містить аудіохроніку розмови диспетчерів у перші хвилини після аварії на ЧАЕС та інформацію про її причини і наслідки.

 Сьогодні, в день 35-их роковин...

Сьогодні в великій залі Херсонської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань відзначення 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС , а також нарада щодо організації передсвяткового «Ярмарку» до Великодня.

У  засіданні взяли участь...

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18