(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

Публікуємо Стратегію розвитку культури м.Херсона до 2025 року, розроблену праціниками управління культури та з врахуванням пропозицій громадськості. 

 стратегия 1

стратегия 2

стратегия 3

стратегия 4

стратегия 5

стратегия 6

стратегия 7

стратегия 8

стратегия 9

стратегия 10

стратегия 11

стратегия 12

стратегия 13

стратегия 14

стратегия 15

стратегия 16

стратегия 17

стратегия 18

стратегия 19

стратегия 20

Робоча група з питань створення історико-культурного заповідника на території Меморіального кладовища в місті Херсоні продовжила роботу з оновленим складом.

Херсонський міський цвинтар – унікальний історичний об’єкт. Це найстаріший цвинтар у місті Херсоні і взагалі на Півдні України...

26 лютого о 12.00 на площі Свободи відбудеться мітинг (з урахуванням карантинних обмежень) з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Також у навчально-виховних закладах, бібліотеках-філіях, мистецьких школах, закладах...

3 березня в галереї "Синій кіт" (вул. Потьомкінська), 18,відкриєтьсявиставка робіт учнів навчально-естетичного комплексу "Художня школа", присвячена видатним українським письменникам Лесі Українки та Тарасу Шевченку.

Останнім часом наша країна впевненими...

Шановні друзі! Херсонська централізована бібліотечна система запрошує 23 лютого на звіт за 2020 рік і презентацію стратегії розвитку бібліотечної сфери міста до 2025 року.

10.00 - звіт херсонської ЦБС за 2020 рік. 

11.00 - презентація стратегії...

19 лютого о 14.00 в читальній залі центральної міської бібліотеки ім.Лесі Українки (вулиця Потьомкінська, 97), відбудеться презентація стратегії розвитку культури до 2025 року.

Начальник управління культури Херсонської міської ради Лариса...

Сьогодні в Херсоні на честь 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

Мітинг проходив в парку Слави біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. Під час урочистостей виступили та поклали квіти до меморіалу...

З кінця жовтня щовівторка й щочетверга о 15:00 в ефірі UA: ХЕРСОН та всіх регіональних телеканалів Суспільного виходила дитяча програма виробництва UA: ХЕРСОН «Піщана казка». Проєкт відібрали на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним».

...

Протягом 12-15 лютого 2021 року в Херсоні відбудеться низка культурно-масових заходів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

12...

З початку лютого в мистецьких закладах передмість Херсона почали функціонувати клуби вихідного дня. Ідея клубів в тому, щоби мешканці сіл та селищ могли організувати своє дозвілля на вихідних – поспілкуватися, навчитись чомусь новому, подивитися кіно та навіть зайнятися спортом.

...

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18