До Дня Конституції України, з метою популяризації української народної творчості, з 08 по 28 червня 2020 року на фейсбук-сторінці управління культури проходив Фотофлешмоб «Народні замальовки" .

Фотофлешмоб зумів об'єднати не лише працівників органів місцевого самоврядування, численні аматорські колективи закладів культури клубного типу селищ Комишани, Приозерне, Зеленівка, Сонячне, Богданівка, Петрівка, але й їхніх родичів, друзів та знайомих.
На заваді мистецтву не стали карантинні обмеження, тож велика херсонська спільнота однодумців зуміла створити прекрасну галерею образів (близько 150 фоторобіт) з життя українського народу 18-21 століть
Знайомство сучасників з колоритом українського життя та побутом предків через полотна відомих українських художників, активізувало "сплячі" гени багатьох учасників творчого дійства та дало спільноті розуміння характерних ментальних рис українського народу.
Можливості співпали з бажаннями, відтак задоволення отримали всі: і фотомоделі, і автори (знімальні групи, фотографи) "замальовок", і поціновувачі образотворчого мистецтва, які поширювали інформацію та писали схвальні відгуки.
Колективна творчість завжди приносить бажаний результат і естетичну насолоду.
За жагу до творчості, активність та креативність в реалізації інтернет-проєкту, найактивніші учасники фотофлешмобу "Народні замальовки" нагороджені відзнаками управління культури Херсонської міської ради - організатора заходу.
А кращі роботи стали основою Фотогалереї "Херсонські народні замальовки" на офіційному сайті управління.
Цінуйте себе в творчості і творчість в собі!